KREATYWNA, ZWARIOWANA, NIEPRZEWIDYWALNA

Taka jest moja kuchnia, a kuchnia to także ja. Resztę sobie dopowiedz ;)

Chcę pozostać anonimowa. Moje nazwisko nie jest dla Ciebie istotne. Bardzo ważne jest to, co wyniesiesz z tego bloga. Jak pewnie w większości tego typu stron, poprzez to, co robię pogłębiam swoją samorealizację. Od 3 lat zwykłam omijać szerokim łukiem wszelkie stoiska wypasione słodyczami.
Twardzielka ze mnie, co nie?
Nie jestem taka twarda, jak Ci się pewnie właśnie teraz wydaje :) Gdybym była, nie pochłaniałabym z prędkością światła wyrobów cukropodobnych, co pewnie robię właśnie w tym momencie, w którym Ty czytasz okrojony życiorys szalonej autorki tego bloga.
Moja przypadłość ( oraz zamiłowanie do słodyczy) wymogła na mnie prowadzenie szeroko pojętych eksperymentów, często zakończonych fiaskiem. Dzięki temu doświadczeniu nabrałam cierpliwości, rozwinęła się moja kreatywność i wyobraźnia :) 
Moje, czasem abstrakcyjne wymysły powodują zdziwienie oraz zaciekawienie odbiorców- do tego momentu- jedynie wąskiego kręgu znajomych.
W głębi serca pragnę, aby ta mała działalność wzbudziła w Tobie pozytywne emocje, jakie i we mnie roznieca za każdym razem, kiedy spędzam czas w kuchni :) 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Fit proteinowy wypasiony jabłecznik

Fit szarlotka na biszkopcie z siemienia lnianego

Jak pić guaranę i przeżyć? Poradnik weterana